Ozoderm Yetkili Satış Sitesi Ozoderm Bilgi ve Sipariş Telefonlarımız
Hemen Satın Al
Ozoderm Ana Sayfa Ozoderm Nedir? Ozoderm Nasıl Kullanılır? Ozoderm Kullananlar Ne Diyor? Ozoderm Siparişimi Nasıl Verebilirim? Ozoderm İçin Sizi Biz Arayalım Mı? Ozoderm Müşteri Hizmetleri

OZODERM Grey Hair - Ozoderm Gold 4X4 4'lü Set Nedir?

Ozoderm Gold 4X4 AB Sağlık Normlarına Uygundur.

Ozoderm Gold Sipariş Ver

OZODERM Grey Hair, melanin yerine saçınızı aşama aşama doğal rengine dönüştürecek pigmentin saç köküne kombinasyonunu sağlar. Ozoderm’i ağarmış, beyazlamış saçınızın bulunduğu bölgeye uygulayarak kullanabilirsiniz.

Ozoderm Grey Hair kullanıma hazır ve de kullanımı kolay şeffaf bir losyondur herhangi bir saç losyonu gibi her sabah temiz saça uygulayınız. 3 veya 4 haftadan sonra istediğiniz renk tonuna ulaşacaksınız. Elde ettiğiniz tonu korumak için OZODERM GREY HAIR losyonu her hafta sadece 1 veya 2 kez uygulamanız yeterlidir. Deride leke yapmaz.

Ozoderm Gold Şampuan (Hair Grow) Saç Besleyici Şampuan

Medikal şampuanlar ne durumlarda kullanılır? Medikal şampuanlar derideki pullanmayı gideren soyucu salisilik asit içerirler. Ayrıca saçlı deride kepeklenmeye neden olan "malassezia" adlı bir mantarın sayısını azaltmak amacıyla, selenyum sülfid, zink pirithion, ketokonazol, siklopiroks da ihtiva ederler. Bu şampuanlar kepek ve seboreik egzamada faydalıdır. Aynı zamanda saçlı derideki sedefi ve atopik egzamayı da tedavi ederler; fakat kömür katranı içeren şampuanlar bu durumlarda daha faydalıdır.

Medikal şampuanlar normal şampuanlara göre saçta daha fazla tutulmalıdır. İdeal olarak banyoda iken önce saçı ıslatın; şampuanı uygulayın; masajla saç derisine yedirin; banyo yaparken saçı durulamadan 10 dakika şampuanla tutun ve sonra durulayın. Şampuanlanmanın arkasından nemlendirici kullanabilirsiniz.

Ozoderm Gold Serum (Hair Loss) Saç Besleyici Serum

Fırçanız ya da tarağınız normalden daha fazla mı saç topluyor?

Başınızın tepesinde seyrekleşmemi fark ettiniz?

Bu dökülmeye tıbbi rahatsızlıkların, reçeteli ilaçların, yetersiz beslenmenin, yarasız saç bakım yöntemlerinin ya da şiddetli stresin yol açabileceği ihtimali olmasına rağmen, saç dökülmesi yaşayanların % 95' inde neden kalıtımsaldır ve kellik ya da androgenetik alopesi olarak bilinir. Kalıtımsal saç dökülmesi durumlarında, vücudunuzdaki genler ve hormonlar saç kökleriniz üzerinde bir büzülme etkisi yaparlar ve yeni saç uzamasında saç köklerinizi etkisiz hale getirirler.

Ozoderm Gold 4X4 - Yeni OZODERM 4'lü Set

*Saç Besleyici Şampuan (300 ML)

*Şaç Beyazlık Giderici Losyon (300 ML)

*Saç Besleyici Serum (300 ML)

*Saç Besleyici Maske (300 ML)

Yeni Ozoderm 4X4 Gold 4'lü sette her ürün 300 ML.

İhtiyacınız olabilecek her çeşit ürün bu sette

Zaman içerisinde, saçlı derideki belli saç köklerinin ilerleyen büzülmesi saç uzama döngüsünün kısalmasına yolOzoderm'in Etkileri açar. Tamamen uzama durana dek saç gittikçe incelir ve kısalır. Neyse ki yapabileceğiniz bir şey var. İyi haber, şimdiden Ozoderm Hair Loss Serum kullanmaya başlayarak bunu engelleyebilirsiniz. Ozoderm Hair Loss Serum saç dökülmesini engeller ve yeni saç gelişimini de destekler. Zayıflayan saç foliküllerini güçlendirir.

Ozoderm Saç Losyonu (Grey Hair) Saç Beyazlık Giderici Losyon

Ozoderm Grey Hair; melanin yerine, saçınızı aşama aşama doğal rengine dönüştürecek pigmentin saç köküne kombinasyonunu sağlar. Ürünü ağarmış, beyazlamış saçınızın bulunduğu bölgeye uygulayarak kullanabilirsiniz. Hafif bir gri etki sağladığınızda dilerseniz uygulamayı bırakabilirsiniz veya beyazlık kayboluncaya kadar devam edebilirsiniz.

Ozoderm Grey Hair kullanıma hazır ve de kullanımı kolay şeffaf bir losyondur herhangi bir saç losyonu gibi her sabah ve akşam temiz saça uygulayınız. 4 veya 8 haftadan sonra istediğiniz renk tonuna ulaşacaksınız. Elde ettiğiniz tonu korumak için ürünü her hafta sadece 1 veya 2 kez uygulamanız yeterlidir. Deride leke yapmaz. Ozoderm Grey Hair'i kullanmadan önce kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz.

Sadece harici kullanım içindir. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız. Ürünü sakalınıza, bıyığınıza, kirpiğinize, kaşınıza veya vücudunuzun diğer bölgelerine kullanmayınız. Göz ile temastan kaçınınız. Saç derinizde alerji olursa losyonu kullanmayınız. Serin bir ortamda saklayınız, ısı ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşabilecekleri yerlere koymayınız. Başka amaç için kullanmayınız.

Ozoderm Saç Maskesi (Hair Mask) Saç Besleyici Maske

Ozoderm Saç Besleyici Maske; Saç boyaları, yanlış şampuan seçimi, renk açıcılar, hava kirliliği, stres, fön, aşırı ve sert fırçalama, havlu ile kurulama gibi çeşitli nedenlerle oluşan tüm saç sorunlarında saçın bozulan yapısını onarır ve tekrar sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saçları dipten uca besleyip güçlendirerek dökülmelerini önler, genetik kaynaklı olmayan saç dökülmelerinde düzenli kullanımda, kullanıcıların saç dökülmelerini en aza indirgediği veya tamamen ortadan kaldırdığı görülmüştür. Genetik kaynaklı saç dökülmelerinde ise kullanıcıların mevcut durumu koruma ve saçlarını güçlendirerek, dökülme sürecini uzatmalarını önemle tavsiye edilir.

Ozoderm Saç Besleyici Maske kullanıcılarının %99'unda, saçlarının eskiye oranla daha parlak ve yumuşak olduğu görülmüştür.

 

Ozoderm GOLD Facebook

Sizi Biz Arayalım Mı?

Taksitle Hemen Satın Al

Hemen Satın Al

World Kartlara Peşin Fiyatına 6 Taksit

Bonus Kartlara Peşin Fiyatına 6 Taksit

Axess Kartlara Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı

Orjinal Ozoderm

 

Ana Sayfa | Ozoderm Nedir? | Nasıl Kullanılır? | Kullanıcı Yorumları | Sipariş Ver | Sizi Biz Arayalım | İletişim
Copyright © 2010 Ozoderm. Tüm hakları saklıdır.

Ozoderm Grey Hair Ozoderm Grey Hair

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :